Hakkımızda

Image

KAIDEF

Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Fedrasyonu

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis is aut rerum necessitatibus saepes eveniet ut etes seo lage voluptates repudiandae sint et molestiae non mes for Creating futures through building pres preservation. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod incididunt utonis labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Temel Değerlerimiz

- Cumhuriyet
- İnsan
- Demokrasi
- Etkinlik
- Paylaşım
- Yenilikçilik
- Liderlik
- Şeffaflık

Vizyon

Kars, Ardahan, Iğdır illerimizi sahip oldukları ortak kültür temellerinde bir araya getirmek, bünyesinde ki bölge dernekleri ve kuruluşlar ile, bursa Kars, Ardahan, Iğdır dernekleri federasyonu nu Her platformda, ayrıştırmadan kaçan, birleştiricilik yönü ile yenilikçi projeler ile üst düzey temsiliyetleri ile saygın ve etkin bir sivil toplum kuruluşu yapmaktır.
Yukarıda belirtilen vizyon çerçevesinde;
- Üç ilimizin, emek ve yardımları ile Derneğimize destek ve gönül vermiş olanlar arasında iletişim ve dayanışmayı geliştirmek.
- Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu olarak prestij ve kurumsal imajını üst düzeye çıkartmak.
- Üç bölgemizin Milli ve Manevi değerleriyle, tarihsel mirasına sahip çıkmak ve bu mirası TÜRK toplumu ve Bölgemiz yararına açığa çıkarmak.
- Bölgemizin kültürel sanatsal ve düşünsel birikimlerini geliştirmeleri ve birbirleriyle ve toplumla paylaşabilmelerini sağlamak için uygun bir zemin oluşturmak.
- Ortak kültür temelinde bir araya gelen Bölge insanlarımızın, sosyal ve kültürel hayata duyarlılıklarını ve etkin katılımlarını sağlamaktır.

Misyon

Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu
- Bursa Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu’na bağlı Dernekler ile, birlik beraberlik içerisinde, her derneğe eşit ve farklılık göstermeksizin yaklaşımda bulunmak ve bölgemiz için gerekli tüm proje ve aktivitelerde birlikte hareket edecek sistemsel yapıyı oluşturmak.
- Toplumsal değerlere ve bireysel hak ve özgürlüklere saygılı olmayı, eşitlikçi, dürüst ve erdemli yönetim anlayışını misyon olarak benimser.

Derneklerimiz

Federasyonumuza Bağlı Dernekler

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image